Presidenti i Republikës Ilir Meta duket shumë në formë teksa premton ‘zjarr’ dhe publikon një foto me Marinelën. Bëhet fjalë për velinën e re të Arian Çanit në emisionin “Zonë e lirë”.

“Me Marinelën, ‘Sophie’ e re të Arian Çanit, gati për t’i vënë flakën”, shkruan Presidenti.

  • foto galeri
  • foto galeri

Por komentuesit e kanë ngacmuar Kreun e Shtetit duke i kujtuar se bashkëshortja, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi mund të bëhet xheloze.
Nuk ka munguar replika e Presidentit, i cili thotë se “Monika nuk bëhet xheloze për gjërat e bukura!”

Meta Fb Replika
Meta Fb Replika

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb