Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur me një foto nga Lezha.

Teksa i ka uruar ndjekësve të tij një të diel të mbarë, kreu i shtetit pozon nga Lezha e Besëlidhjes së Skënderbeut.

“Nga Dibra e Kastriotëve, në Lezhën e Besëlidhjes së Skënderbeut.
Mirëmëngjes dhe të diel të mbarë për të gjithë! 🇦🇱”, shkruan Meta.

Meta do te vizitoje Kishën e Prullit në Lezhë, në kuadër të 30-vjetorit të rikthimit të besimit fetar në vendin tonë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb