TIRANË

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka publikuar një fotoalbum me takimet e kësaj jave të Partisë së Lirisë.

Meta shkruan se aksioni politik i Partisë së Lirisë do të jetë i pandalshëm dhe triumfues.

“📷 Fotoalbum nga takimet e javës së Partisë së Lirisë në Berat, në Njësinë 6 dhe 7 në Tiranë si dhe me strukturat drejtuese të Forumit të Grave të PL-së.
Së bashku me qytetarët, aksioni politik i Partisë së Lirisë do të jetë i pandalshëm dhe triumfues. 🇦🇱”, shkruan Meta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb