Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka udhëtuar drejt Skraparit këtë të diel.

Ai ka publikuar një foto me në sfond malet dhe kodrat e tij teksa uron një ditë frymëzuese për të gjithë.

“Kur nisesh me shi nga Tirana dhe të pret dielli në Skrapar! Një të Diel frymëzuese ju uroj të gjithëve sot!✌️🇦🇱”, shkruan Meta.

Meta Fb
Meta Fb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: