Presidenti Ilir Meta ka reaguar përmes një postimi në twitter lidhur me takimin e zhvilluar sot me delegacionin e komisionit të Venecias.

“#Kënaqësi të prisja sot një përfaqësi të #KomisionitTëVenecias. Nëse do ishin respektuar #rekomandimet e tyre në të kaluarën, #Shqipëria kurrë nuk do të ishte në këtë situatë.” shkruan Meta.


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: