Presidenti Ilir Meta ka pritur në Presidencë, Drejtorin Ekzekutiv të Fondit Shqiptaro-Amerikan të Zhvillimit, Michael Granoff.

Meta thotë se kanë biseduar për projektet e zhvillimit në fushën e teknologjisë së informacionit dhe inteligjencës artificiale.

Postimi i Ilir Metës:

Kënaqësi e veçantë takimi sot me Michael Granoff, Drejtor Ekzekutiv i Fondit Shqiptaro-Amerikan të Zhvillimit. Biseduam për projektet e zhvillimit të
@The_AADF
në fushën e teknologjisë së informacionit dhe të inteligjencës artificiale, në arsim dhe më gjerë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: