Presidenti Ilir Meta ka ngushëlluar kryeministrin Edi Rama dhe familjen e tij për ndarjen nga jeta të nënës së tyre, Aneta Rama.

Meta i përcjell ngushëllimet e tij familjes Rama përmes një mesazhi në “Facebook”, shoqëruar me një foto, ku ata shfaqen me nënën e tyre të ndjerë.

“Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.
U prehtë në paqe!”, shkruan Meta.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb