TIRANË

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka ardhur me një thirrje të fortë sot për çdo zyrtar në Shqipëri. Kreu i Shtetit iu kërkon të kenë kujdes në respektimin e Kushtetutës dhe ligjit duke kujtuar se 25 prilli po afron.

“PARALAJMËROJ ÇDO ZYRTAR në Republikën e Shqipërisë: Të ketë KUJDES maksimal në respektimin e Kushtetutës dhe në respektimin e ligjit!
Nesër nuk mund të thotë: “Më detyruan!” apo “Nuk e dija!”.
25 PRILLI PO AFRON! 🇦🇱”, thotë Meta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: