Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar Klubin e Futbollit Tirana për fitoren e  Abissnet Superiore.

Meta shkruan se titulli i 26-të Kampion është motivim për të tjera suksese!

“Urimet më të mira KF Tiranës dhe të gjithë tifozëve bardhë e blu për fitoren e merituar të kampionatit!
Titulli i 26-të Kampion, motivim për të tjera suksese!
Uroj një përfaqësim sa më dinjitoz në sfidat ndërkombëtare që e presin Tiranën! 🔵⚪⚽🏆”, shkruan Presidenti Meta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: