Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka uruar Kosovës 14-vjetorin e shpalljes shtet të pavarur.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, kreu i shtetit i shpreh mirënjohje heronjve, dëshmorëve, luftëtarëve dhe etërve të Pavarësisë së Kosovës.

Postimi i Ilir Metës:

GËZUAR KOSOVË E DASHUR!
Mirënjohje përjetë Heronjve, Dëshmorëve, luftëtarëve dhe etërve të Pavarësisë së Kosovës!
gjithmonë krah njëra-tjetrës!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: