TIRANË

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar dy përfaqësuesit e Shqipërisë dhe Kosovës në Lojërat Mesdhetare që morën medalje ari.

Meta uron kampionin Zelimkhan Abakarov dhe xhudisten Distria Krasniqi, duke e cilësuar të merituar suksesin e tyre.

“Shqipëria dhe Kosova me Medalje Ari në Lojërat Mesdhetare! 🥇🇦🇱❤️🇽🇰
Urime mundësit tonë kampion Zelimkhan Abakarov dhe xhudistes Distria Krasniqi për suksesin e merituar! 👏”, shkruan Meta.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb