Presidenti Ilir Meta, i ka uruar shqiptarëve gëzime e paqe në vigjiljr të Festës së Shën Kollit, që përkon edhe me zbukurimin e pemës së Krishtlindjes e Vitit të ri. Meta shkruan në rrjete sociale, se traditat duhet të jenë ato që na bashkojnë gjithmonë.

Postimi i Ilir Metës:

Në vigjilje të Festës së Shën Kollit, që përkon edhe me zbukurimin e pemës së Krishtlindjes dhe Vitit të Ri, uroj nga zemra mbarësi, gëzime, paqe dhe shëndet në çdo familje shqiptare.
Traditat na bashkojnë gjithmonë!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb