Preisdenti Ilir Meta ka takuar një turist të huaj, i cili ka vizituar Shqipërinë me prindërit e tij, dhe që sipas Kreut të Shtetit Shqitar, mezi pret të rikthehet sërish.

Teksa publikon një foto në “instagram”, Meta thekson se është i lumtur për takimin me 14-vjeçarin Jacob Bates, i cili do të studiojë historinë.

“Jam shumë i lumtur, që dje takova Jacob Bates @history_boy_yt , 14 vjeç, i cili do të studiojë historinë. Ai vizitoi Shqipërinë me prindërit e tij dhe mezi pret të rikthehet sërish”, shkruan Meta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilir Meta (@ilirmeta.faqjazyrtare)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb