Pornostaria Mia Khalifa është një tifoze e pasionuar pas futbollit amerikan dhe mbi të gjitha një tifoze e skuadrës Florida States. Nëpërmjet Twitter, aktorja me origjinë libaneze ka bërë një ofertë me të vërtetë joshëse fantazistit të skuadrës Ohio University, Braxton Miller: “Ciao Braxton Miller, nëse vjen të lush për Florida States do sjell të gjithë shoqet e mia të shohin ndeshjen”. Pas këtij propozimi topi kalon tek Miller…

 

(e.sh/balkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb