“Të uroj të kalosh ditëlindjen më të lumtur sot. Faleminderit që je frymëzimi im në cdo ditë të vitit”! Ky është urimi që i presidentit, Barack Obama për bashkëshorten e tij, Michelle, në Twitter, e cila ditën e djeshme festoi 51 vjetorin e lindjes.

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: