Pse Michelle Hunziker e vendos përsëri në gisht unazën e saj të martesës? Pas një vere dashurie me Giovanni Angiolinin, ajo është sërish beqare dhe duket se dëshiron të provojë sërish me ish-bashkëshortin. Sipas thashethemeve, prezantuesja televiziv do të dëshironte të rikthehej me Tomaso Trussardi dhe do të tentonte një afrim, por për momentin ai duket ende shumë i plagosur për të pranuar pajtimin. Ndërkohë, lajmi për shtatzëninë e Aurora Ramazzottit ndryshon edhe marrëdhënien mes Michelle dhe Eros Ramazzotti. Të dy janë më afër se kurrë me vajzën e tyre të parë dhe për pasojë shfaqen edhe shumë të përfshirë.

Për Michelle Hunziker, vera ishte padyshim një varg emocionesh të forta. Fillimisht lajmi për ndarjen nga Tomaso Trussardi pas dhjetë vitesh dashuri. Më pas periudha e beqarisë dhe në fund flirtimi me Giovanni Angiolinin, arratisjet në Sardenjë, takimet në Milano dhe një gusht në familje me kirurgun estetik dhe vajzën e tij Aurora Ramazzotti. Pas pushimeve ka marrë fund edhe dashuria me mjekun e pashëm. Michelle është kthyer në qytet dhe, sipas thashethemeve, ajo do të donte të rikthehej me Tomaso Trussardi. Për të vërtetuar këtë tezë edhe disa pamje në të cilat ajo shfaqet me unazën e martesës në gisht.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në një selfie nga Stories e saj mund të shihni unazën në gishtin e djathte ku Michelle Hunziker zakonisht mban byzylykun brilant që i pëlqen. Një mesazh i qartë dhe unik për ish-in e saj? A mund të jetë e vërtetë që dëshiron të kthehet te Tomaso Trussardi? Duket se kushtet janë të gjitha, por për momentin sipërmarrësi nuk e ka gelltitur ende flirtin me Angiolinin.

Por nëse flasim për emocione, atëherë për Michelle Hunziker ka një tjetër që po i shqetëson verën. Sipas të përjavshmes “Chi”, Aurora Ramazzotti është shtatzënë. Në janar ajo do të bëhet nënë. Të interesuarit direkt, Aurora dhe i dashuri i saj Goffredo Cerza, nuk e konfirmojnë për momentin dhe miku i influencuesit, Tommaso Zorzi, ka nxituar ta mohojë (për të mbrojtur privatësinë e mikut të tij?).

Michelle Hunziker dhe Eros Ramazzotti me siguri do të ishin gjyshërit më rock dhe lajmi i lumtur do të shpjegonte gjithashtu afrimin dhe bashkëpunimin e dy ish-ve në kohët e fundit.

Me pak fjalë, vjeshta për Michelle Hunziker premton të jetë ende shumë e nxehtë. Dhe vala e emocioneve të verës sigurisht që nuk është e destinuar të marrë fund, në të vërtetë ka një det ndjenjash në horizont.

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb