TIRANË

Kryeministri Edi Rama ka publikuar imazhet e një tjetër avioni që do të fluturojë në logon e Air Albania.

Bëhet fjalë për avionin me emrin “Migjeni”, i cili sipas fotove duket ende në hangar por Rama thotë se është gati për në Tiranë dhe se pas dy ditësh nis fluturimet drejt Italisë.

“MIRËMËNGJES ?
dhe me MIGJENIN gati për Tiranë?, që pasnesër të nisë fluturimet drejt Italisë, ju uroj një ditë të bukur?”, shkruan kryeministri Edi Rama.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb