Mihrije Braha ka treguar format e saj në plazh veshur me një komplet ngjyrë rozë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Edhe pse 53-vjeçe, për këngëtaren kosovare duket se vitet kanë ndalur.

Ajo ka arritur që të ruajë format e saj trupore dhe pamjen rinore.

Këngëtarja po i kalon pushimet në bregdetin e Vlorës me familjen e saj, nga ku edhe realizoi fotot hot.

Mihrije Braha pozoi e shtrirë në bregdet, duke “ngritur” temperaturat në rrjetet sociale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb