Shqipëria si gjithnjë nuk do të jetë vetëm në rrugëtimin e saj, teksa edhe njëherë do të ketë me vete tifozët besnikë të Kombëtares, grupimin “Tifozat Kuq e Zi”, të cilët kanë mbërritur në Paris.

Tkz Paris
Tkz Paris

Bashkë me ta, priten shumë shqiptarë të tjerë, që do të jenë prezentë në stadiumin gjigant “Stade de France”, ku kuqezinjtë e Edi Rejas do të përballen me “gjelat” e Didie Dëshamp. Sipas përllogaritjeve të para, në sektorin mik janë shitur më shumë se 1500 bileta, ndërsa shumë shqiptarë do të jenë prezentë në sektorët e tjerë të impiantit prej 82 mijë vendesh.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: