Ish-zëvendësPresidenti i SHBA, Mike Pence, ka vizituar kampin e iranianëve “Ashraf 3”, në Manzë, me të mbërritur në Shqipëri. Ish-.zv.Presidenti Pence është pritur nga politikanët shqiptarë të të gjitha forcave politike në vend.

Këta të fundit e kanë shoqëruar ish-.zvPresidentin Pence në vizitën në kampin e muxhahediëve. Në fotot që gazetarja Aurora Golemi sjell në redaksinë e “BalkanWeb” shihen edhe si janë ulur politikanët shqiptarë, ku bie në sy Monika Kryemadhi, e cila qëndron afër Taulant Ballës, apo edhe Enkelejd Alibeaj, që është ulur në cep.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërkohë, siç shihet në fotot që sjell “BalkanWeb”, të pranishëm janë edhe shumë politikanë të tjerë shqiptarë, si Pandeli Majko, Mimi Kodheli, Belind Këlliçi, Ferdinand Xhaferi, Nasip Naço, e të tjerë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb