SHBA – Ish-boksieri Mike Tyson ka komentuar për “Hot 97”, lidhur me gjendjen shëndetësore të basketbollistit Lamar Odom. Ai i shokoi të gjithë, kur tha se basketbollisti u “ringjall” nga vagina e Khloe Kardashian.

“Dëgjoni, ai vdiq por ajo gjëja e Khloe e ringjalli. Kam shumë respekt për atë femër. Edhe unë shkoja në shtëpi publike, por kokainën e ndaja me vajzat.

Odom e konsumoi vetë të gjithën. Më vjen mirë që Khloe shkoi ta vizitonte dhe me dashurinë e saj e shëroi”, – u shpreh Mike Tyson.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: