Milan ka fituar 2-0 përballë Venezias. Brahim Diaz dhe Theo Hernandez shënuan golat në fitoren e kuqezinjve në “San Siro”.

Tashmë të besuarit e Piolit janë me pikë të barabarta me Interin në krye të Seria A.

Edhe beteja e këtij viti duket se do të jetë mes Inter dhe Milan, ndërkohë Napoli duket kërcënues dhe Roma që vjen me një fytyrë ndryshe me Mourinhon.

Atalanta gjithashtu po bën mirë kurse Juventus duket shumë larg objektivit me ritmin që po mban në start.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: