Një modele elegante me xhaketë në vend të Belen Rodrigues me të brendshme. Disa ditë më parë u hoq billbordi i madhe me modelen argjentinase me të brendshme në një rrugë në Milano. Ajo konsiderohej tepër provokuese dhe burim aksidentesh.

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: