Video e “Wrecking Ball”, në të cilin tundet e zhveshur mbi një top, e bëri të shpërthejë tre vjet më parë, por tani Miley Cyrus është penduar për ato pamje shumë hot.

E ftuar në programin radiofonik Zach Sang, për të promovuar këngën e re ‘Malibu’ këngëtarja ka rrëfyer: ‘Një herë që e bën e kë bërë përgjithmonë dhe kjo do më ndjek gjithë jetën’, duke ju referuar pozave të saj hot.

“Wrecking Ball” është bërë një fiksim i vërtetë për ish bad-girl dhe është makthi më i keq për të. Në periudhën e fundit Cyrus duket se është tërhequr nga e kaluara e saj trasgresive, duke deklaruar që ka hequr dorë nga alkooli, për të qenë më e përqendruar në karrierë.

Edhe në jetën private ka zgjedhur ti kushtohet më shumë raportit të saj më Liam Hemsworth, që është në krah të saj, pas shumë ulje ngritjesh, që prej 2009.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: