TIRANE

Dua Lipa dhe Miley Cyrus janë 2 këngëtare të suksesshme të cilat gjithashtu ndajnë edhe një miqësi shumë të mirë.

Së fundmi këngbtarja me origjinë shqiptare ka pohuar se do të jetë pjesë e albumit më të ri të Miley Cyris të titulluar “She is Miley Cyrus”. Këtë lajm e ka konfirmuar vetë këngëtarja për “The Edge”.

2 vajzat kanë bashkuar forcat për një projekt muzikor që Miley mesa duket e ka shumë përzemër.

Pjesë e këtij albumi gjithashtu do të jetë edhe Billy Idol por këngëtarja ka vendosur të mos ndajë shumë detaje rreth këtyre prurjeve madje as për albumin e ri.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: