Miley Cyrus godet sërish me një seri fotosh trasgresive dhe provokuese.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Me të brendshme të zeza tyli, ylli i pop-it shfaqet me një gërshërë në dore e gatshme t’i presë flokët të dashurit të saj.

I fejuari Cody Simpson, shfaqet i ulur pranë saj gjysmë i zhveshur.

Nuk është hera e parë që Miley provokon me foto në rrjetet sociale, duke ngjallur komente.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb