Miley Cyrus është shfaqur me unazë fejese në gisht. Eshte pikerisht unaza qe kater vjet më pare ylli i Disney kishte vene ne gisht në Tapetin e Kuq, nje unazë dhuruar nga i dashuri i saj Liam Hemsworth.

Ata u ndanë në vitin 2013 dhe unaza u shfaq sërish mbrëme ne gishtin e këngëtares.

Nëse Miley dhe Liam jane bashkuar kjo mbetet për tu parë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: