Këngëtarja Miley Cyrus ka performuar këngën “The Climb” në nder të viktimave të sulmit në Las Vegas.

Ajo gjatë showt me Jimmy Fallon, ka treguar talentin e saj të madh duke i kushtuar këngën viktimave të sulmit tragjik në Las Vegas që humbën jetën 50 persona dhe mbi 500 të tjerë u plagosën.
Me përpara Cyrus kishte shprehur ngushëllime në Instagram për familjet e viktimave.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: