Askush nuk ka dëshirë të ndjekë gjurmët e Miley Cyrus, që në skenën e Adult Swim Upfront Party të New York, ka dhuruar sërish një spektakël, hard.

Popstari është prezantuar e veshur si një flutur me gjoksin nudo, duke mbuluar vetëm me dy rripa një pjesë të gjoksit. Këngëtarja ka ritreguar të gjithë repertorin e ekstravagancës që e ka bërë të famshme, që nga cigaret me marjuanë, tek flluskat me sapun. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: