Një hotel 5000 euro nata, Amangiri Resort, në mes të shkretëtirës së Utah dhe pastaj në kanionet e Colorados, me mamin Tisha dhe motrën Brandy, Miley Cyrus gjen zgjidhjen e duhur për të ‘harruar’ dështimet e fundit sentimentale.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ylli i pop-it është e shkatërruar pas dy ndarjeve nga bashkëshorti Liam Hesworth në gusht dhe nga bukuroshja Kaitlynn Carter, para disa ditësh, me të cilën ishte në një lidhje prej dy muajsh.

Por në vend që këngëtarja seksi të vuaje, ka gjetur mundësinë për t’u strehuar në shkretëtirë në një vend relaksues dhe ka postuar foto nga pushimet e saj ku tregon format sensuale: ’Ndarjet nuk janë të thjeshta, por duhet të vazhdoj përpara’, shkruan ajo përbri albumit të fotove.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb