Nuk rresht kurrë së provokuari dhe befasuari Miley Cyrus. Në javën e fundit këngëtarja ka përqafuar kauzën nudiste dhe në rrjetet sociale shfaqet e zhveshur.

E shtrirë në një shezllon në shkretëtirë dhe vetëm me qenin që i bën shoqëri, ylli i pop-it shfaqet plotësisht nudo, duke mbuluar gjoksin vetëm me një dorë.

Komentet dhe like nuk kanë munguar për këngëtaren, e cila shquhet për stilin e saj fare pa komplekse.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb