Miley Cyrus ka tërhequr vëmendje të madhe, teksa është shfaqur tërësisht nudo për revistën Paper.

Edhe Kim Kardashian ka shkaktuar një furtunë të vërtetë në internet kur u shfaq nudo per revisten.

Cyrus, 22 vjec, gjithmone eshte perpjekur të provokojë me foto dhe, edhe këtë here ka arritur te shokoje teksa ka pozuar nudo me një derrkuc. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: