Kjo nuk është ajo që shumica e fermerëve do të vishnin për të ushqyer derrat e tyre.
Por askush nuk ka i ka treguar Miley Cyrus kodin e veshjes së blegtorit.
23-vjeçarja është shfaqur me bikini të zi, teksa i hidhte ushqim derrit të saj, të cilin e quan Pig Pig.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: