Futbollisti i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera, janë në pritje të një tjetër fëmije.

Mediat kanë aluduar, do të gëzohen edhe me një tjetër fëmijë.

Ndonëse nuk ka kaluar ende as një vit nga lindja e djalit të tyre të parë, Tianit, bukuroshja Belkiz është shtatzënë me një tjetër fëmijë në muajt e parë.

Çifti i njohur janë mjaft të ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, dhe nuk hezitojnë të ndajnë me ndjekësit e tyre fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: