Parlamenti shqiptar ka nisur sot sesionin me seancën e parë të këtij viti. Një seancë disi e tensionuar pas propozimeve të PD për largimet apo pezullimet nga grupi parlamentar dhe emrat e rinj dhe që ka vazhduar me debate.

Ministret e kabinetit ‘Rama 3’ duket se kishin respektuar të njëjtin kod veshjeje, pasi në rreshtin e tyre mbizotëronte e zeza. Ndërkohë kryedemokrati Lulzim Basha shihet teksa flet me sekretarin e përgjithshëm të PD Gazmend Bardhi dhe ndodhet pranë deputetes tjetër të PD Grida Duma.

Po megjithëse kundërshtarë politikë nuk ka munguar një afrim dhe nga kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla drejt deputetit të PD Agron Gjekmarkaj, i propozuar nënkryetar i parlamentit nga PD.

 

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb