Ministri i jashtëm i Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani, është parë duke dretuar një mbledhje me kabinetin e tij dhe njëkohësisht duke marrë serum.

Fotografia është publikuar nga disa profile në rrjetin social “Facebook” dhe mendohet se është realizuar gjatë javës së kaluar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb