TIRANE
Miqësia e lindur së fundmi mes Einxhel dhe Ilir duket se ka irrituar Donaldin. Aktori duket se e shikon me përcmim këtë aleancë mes tyre teksa ditë më parë nuk ka qenë e njëjta situatë.

‘’Nuk ka asnjë aleancë, nuk ka lidhje fare me aleancë. Donaldit unë i kam dhënë dy mundësi por dalja e Dagz i vuri pikën të gjithës. E gjithë situata e krijuar me mua dhe Dagz dhe deri tek dalja e tij i qartësoi shumë gjërat’’,- tha Einxhel e nervozuar.

Kujtojmë se Donaldi u akuzua nga gazetarja që ishte shkak që Dagz doli në televotim duke sjellë si rezultat më pas edhe eleminimin e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb