Kjo është ajo që ne e quajmë një familje moderne. Katy Perry dhe Miranda Kerr dëshmuan se “ish-gratë dhe partneret aktuale” mund të jenë mikesha. Dy zonjat kaluan së bashku në tapetin e kuq të Galasë së 20-të të Arteve G’Day USA në Los Angeles dhe nuk ngurruan të pozonin për foto. Këngëtarja, e cila është fejuar me ish-bashkëshortin e supermodeles Orlando Bloom – mahniti me një ansambël floriri të markës australiane Zimmerman të shtunën mbrëma.

Pamja e Perry-t përbëhej nga një bluzë metalike dhe një fund i përshtatshëm në stilin e bluzës. Këngëtarja e ka kompletuar look-un e saj me bizhuteri floriri.

Nga ana tjetër, 39-vjeçarja Kerr zgjodhi një fustan koktej të bardhë pa rripa. Ish-engjëlli i Victoria’s Secret kishte vënë një palë vathë të ndezur dhe taka argjendi.

Kerr mori një çmim për ekselencë në arte, të paraqitur nga Perry.

“Disa prej jush mund të jenë të hutuar se pse po e prezantoj Mirandën. Eshtë e vërtetë, shumica e mediave do të donin të na shihnin duke luftuar, por ne jemi këtu të dashur, sepse Miranda është dashuri dhe siç e dini shumë prej jush, dashuria vjen në shumë forma.”

Perry – e cila ka një vajzë së bashku me Bloom – tha: “Jam krenare që jam familja e një gruaje që e jeton të vërtetën e saj çdo ditë me hir dhe bukuri”.

Në fakt, Perry vazhdoi të bënte shaka me Kerr: “Ajo është e përkushtuar ndaj tre djemve të saj të bukur, partnerit të saj dhe atij trupi të nxehtë. Unë jam shumë mirënjohës për familjen tonë moderne të përzier. Është sikur fitova një motër tjetër”.

Miranda Kerr dhe Orlando Bloom ishin të martuar nga viti 2010 deri në vitin 2013.

“Pavarësisht se ky është fundi i martesës sonë, ne e duam, e mbështesim dhe e respektojmë njëri-tjetrin si prindër të djalit tonë dhe si familje”, kishin thënë ata kur njoftuan ndarjen e tyre.

Bloom më pas filloi të takohej me Perry në vitin 2016. Dhe pas një ndarjeje të shkurtër në 2017, dyshja ringjallën romancën e tyre vitin e ardhshëm dhe u fejuan në vitin 2019.

Kerr dhe burri i saj manjati i Snapchat janë të martuar që nga viti 2017 dhe kanë dy fëmijë së bashku.

Modelja ka qenë më parë e hapur për miqësinë e saj me Perry, duke thënë për revistën LVR vitin e kaluar: “E dua Kerry-n dhe jam mirënjohëse që Orlando ka gjetur dikë me të cilin është i lumtur”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb