“Jemi të lumtur për ardhjen në jetë të Myles dhe falenderojmë të gjithë për fjalët e bukura dhe urimet në këtë moment të veçantë të jetës tonë’.
Kështu modelja australiane, ish engjëlli i Victoria’s Secret, Miranda Kerr, 36 vjeç, njofton ardhjen në jetë në fëmijës së saj të tretë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një detaj të kopertinës kushtuar të voglit Myles, që e ka me bashkëshortin 29-vjeçar Evan Spiegel, Ceo dhe themeluesi i Snapchat.

Të dy janë prindër të Hart, 17 muaj, ndërsa top modelja ka edhe një djalë 8 vjeç, Flynn, që e ka me ish bashkëshortin Orlando Bloom.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb