TIRANA

Rrugët “Besim Alla” dhe “Rubert Shvarc” në Tiranë ditën e nesërme do të mbeten pjesërisht pa energji elektrike.

Nga ora 09:00 deri në 17:00 në këto dy zona nuk do të ketë energji pasi po pryhet mirëmbajtja e kabinave.

 

NJOFTIMI NGA OSHEE

Pershendetje/Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 23 gusht

Në kuadër të investimit që po kryhet për mirëmbajtjen e kabinave, nesër, 23 gusht gjatë intervalit kohor 09:00-17:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Rruga “Besim Alla”, rruga “Robert Shvarc”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb