Miriam Cani shumë shpejt do të vijë me projekte të reja në muzikë.

Ndërsa së fundmi ka publikuar një fotografi me një fustan tejet elegant.

Ajo është shfaqur e tëra në të kuqe dhe duket për mrekulli.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: