Këngëtarja e njohur Miriam Cani në këto kohë karantine duket se është bërë shumë nostalgjike. Në rrjetin social Instagram ajo ka publikuar një foto të 13 viteve më parë me bashkëshortin e saj Alban Skënderaj.

View this post on Instagram

13 vite më parë .. Të dua ❤️

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on


‘13 vite më parë, të dua’ shkruan Miriam bashkangjitur fotos, ku të dy shfaqen pranë njëri-tjetrin. Albani ka komentuar poshte fotos ‘Shpirt’.

Kujtojmë që çifti i artistëve ka shumë vite të martuar dhe nga lidhja e tyre kanë dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb