Ajo është një këngëtare shumë e njohur si dhe bashkëshortja e kantautorit Alban Skënderaj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Miriam Cani ndan çdo ditë foto nga përditshmëria e saj në Instagram.
Nënë e dy fëmijëve, një djali dhe një vajze, Miriam poston foto të vogëlushëve të saj në rrjetet sociale.

Këtë hera këngëtarja ka bërë publike një foto ku shfaqet me dy fëmijët e saj e përqafuar: ’Rituali para gjumit’, shkruan Miriam, duke marrë zemra dhe komente nga fansat e saj të shumtë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb