TIRANË

Përmes një statusi në facebook, Presidenti Ilir Meta shkruan se përballimi me sukses i koronavirusit për të mos lejuar përhapjen e saj kërkon përgjegjshmëri. Ndërsa ndan me ndjekësin shkrimin e mjekut të njohur Isuf Kalo, Meta apelon mjekët e dalë në pension të kthehen në shërbim të qytetarëve.

Postimi i plotë:

Përballimi me sukses dhe përgjegjshmëri, kërkon pikërisht përfshirjen e profesionistëve më të mirë të vendit edhe jashtë shërbimit aktiv shëndetësor. BASHKIMI BËN FUQINË! ??

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb