Dje ishte seancë e jashtëzakonshme, por deputetet femra riktheheshin në sallën plenare pas disa javësh pushime. Teksa ngjisnin shkallët e Kuvendit, ra në sy stili i tyre i kuruar, të freskëta dhe ndonjë prej tyre dhe me model të ndryshuar flokësh. Spikati ndër të gjitha Jorida Tabaku, që me një veshje të thjeshtë por të mirëkombinuar, sfidoi shoqet, disa prej të cilave ishin lodhur pak për të arritur imazhin që po u tregojmë në foto.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb