Bella Hadid duket se është ndarë nga i dashuri i saj Abél Makonnen Tesfaye, njohur me emrin The Weeknd.

Modelja dhe këngëtari kanadez i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, duke marrë vendimin për të mbetur miq të mirë.

Bella, 20 vjeç dhe Abel 25, ishin bashkë që prej prillit të 2015.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: