Modelja e nohur Ashley Grahman, njihet ndryshe dhe si senatore e grave dhe shpesh i nxit ato, nëpërmjet fotove të shumta, që ta duan trupin e tyre me të gjitha defektet që mund të ketë.

Për këtë, ajo ka postuar foto nudo të vetes, por edhe shumë grave të tjera në botë, ku shihen dukshëm strijat dhe celuliti.

Mesazhi është i qartë: Përsosmëria nuk ekziston, por të gjitha femrat janë të bukura.

“Teksa moti bëhet më i ngrohtë, shumë njerëz duhet të veshin më pak rroga e të tregojnë më shumë pjesët e trupit. Shpresoj që të gjitha këto fotografi të trupave të bukur, për të dhënë mesazhin që të gjithë duam të duam veten e trupin tonë.

Më besoni kur them që trupi juaj është i bukur dhe mos gënjeni vetëm duke thënë që nuk jam seksi, më e dobët, kam të meta, jo aspak! Mos lejoni që mendja juaj t’iu ndalojë të shijoni jetën në maksimum. Vishini një bluze të shkurtër dhe rroba banje, sepse është shumë nxehtë.

Mos harroni (Dujani trupin tuaj dhe veten çdo ditë e më shumë”, shkroi Grahman përbri fotove të publikuara në “Instagram”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: