Modelja e njohur, Demi Rose, vazhdon të mbetet një nga më të komentuarat ndonjëherë.

Kjo vjen për shkak të pozave provokuese të cilat ajo nuk i kursen fare kur bie fjala për t’i shpërndarë me fansat e saj, shkruan Daily Mail.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune edhe njëherë ka dëshmuar se është ndër femrat më tërheqëse në fushën e modelingut.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: