Modelja e njohur Kristina Baki ishte në pritje të ëmbël të një vajze.

Ndonëse gjithmonë ajo ka qenë shumë e rezervuar për jetën private.

Kristina ka sjellë në jetë mëngjesin e sotëm fëmijën e saj të parë, raporton Kryefjala. Deri më tani nuk dihet asnjë detaj tjetër madje as vetë nga Kristina apo familjarët.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: