Modelja serbe Soraja Vucelic ( ish e dashura e Neymar) ka postuar një video në Instagram.


‘Kur të rrëshqet pedalja e frenave dhe Lamborxhini përfundon në pishinë’ ka shkruar ajo në Instagramin e saj bashkangjitur videon.


Me sa duket ish e dashura e Neymar, që në të shkuarën ka punuar edhe për revistën Playboy, po realizonte një set fotografik në bordin e një pishinë në Canne, në Costa Azzurra, kur ndodhi aksidenti.


32 vjeçarja nuk ka arritur të mbajë frenat në kohë, teksa po ngiste një Lamborxhini blu, me taka shumë të larta.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb